Na tej stronie znajdziesz - Akcesoria montażowe do systemu ogrodzeń GALAXY i pozostałych

Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy. Oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego stanowi oświadczenie woli zawarcia umowy pomiędzy oferentem, a oblatem — potencjalnym kontrahentem. Zawiera istotne postanowienia umowy: rodzaj umowy, strony, rodzaj i przedmiot świadczenia, np. oznaczenie nabywcy, przedmiotu sprzedaży oraz cenę W przeciwnym razie — nie stanowi oferty, a zaproszenie do zawarcia umowy. Mówi o tym art. 71 kodeksu cywilnego:

Akcesoria montażowe do paneli przęseł ogrodzeniowych, osprzęt automatyki, kasety zamknięcia, słupki inne.

Ze względu na obecną sytuację na rynku przedstawiane oferty cenowe sa tylko sugerowane i poglądowe. Aktualne na zapytanie.

Nowoczesne uchwyty do ogrodzenia

Komplet uchwytów na słupki murowane

- zestaw 4 uchwytów na słupki murowane betonowe z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze przęsła. Brak gwintu na wpustach umożliwia swobodne przemieszczanie w trakcie zmiany temperatury otoczenia kiedy stal się kurczy i rozszerza. Nie powoduje to uszkodzeń słupków murowanych. Wykonanie w klasie premium, color grafit strukturalny

kod: Uchwyt mur --- Cena zestawu 37,00 zł PLN

Nowoczesne uchwyty do ogrodzenia na słupki stalowe

Komplet uchwytów na słupki stalowe

- zestaw 4 uchwytów na słupki stalowe z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze przęsła. Otwór montażowy w kształcie fasolki sprawdza się przy regulacji, ponad to możesz swobodnie regulować wysokość zabudowy przęsła wraz z dowolnym stopniowaniem na pochyłym terenie..

kod: Uchwyt stal --- Cena zestawu 46,00 zł PLN

Nowoczesne uchwyty do automatyki bramowej na słupki murowane

Komplet uchwytów automatyki na słupki murowane

- zestaw solidnych uchwytów do bramy dwuskrzydłowej na słupki murowane i betonowe z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze przęsła dedykowany do automatyki Nice. Niezbędny gdy chcesz zastosować automatykę bramy skrzydłowej, wysoka sprawność dzięki solidnej konstrukcji i bardzo szerokim rozstawieniu otworów montażowych co ma duże znaczenie przy przenoszeniu znacznych obciążeń.

kod: Uchwyty Aut. mur --- Cena zestawu 198,00 zł PLN

Nowoczesne uchwyty do automatyki bramowej na słupki stalowe

Komplet uchwytów automatyki na słupki stalowe

- zestaw porządnych uchwytów do bramy dwuskrzydłowej na słupki stalowe z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze przęsła dedykowany do automatyki Nice. Szerokość rozstawu otworów montażowych ma bardzo istotne znaczenie dla sprawnego bezawaryjnego funkcjonowania całego mechanizmu napędu automatyki bramy skrzydłowej.

kod: Uchwyty Aut. stal --- Cena zestawu 198,00 zł PLN

slupek-60x40-podstawa prosta między przęsłami

Słupek 60x40 z podstawą prostą

- słupki z podstawą prostą do montażu przęseł paneli na murkach lub fundamencie.

wysokość do 150 cm kod: 60x40x1,5x1500 Podstawa prosta --- Cena zestawu 123,20 zł PLN

slupek-60x40-podstawa skrajna

Słupek 60x40 z podstawą skrajną

- slupki z podstawą skrajną do montażu przęseł paneli na murkach lub fundamencie.

wysokość do 150 cm kod: 60x60x1,5x1500 Podstawa skrajnie --- Cena zestawu 123,20 zł PLN

slupek-60x60-podstawa centralnie

Słupek 60x60 z podstawą centralnie

- slupki z podstawą centralnie do montażu przęseł paneli na murkach lub fundamencie.

wysokość do 150 cm kod: 60x60x1,5x1500 Podstawa prosta --- Cena zestawu 134,40 zł PLN

Słupki ogrodzeniowe do zabudowy w gruncie przęseł paneli bram i furtek.

Przy zamówienia kilku furtek na jedną posesje, będą one wyposażone w systemie jednego kluczyka który otwiera wszystkie te zamki.

Ważne- kasety zamykania furtek bramek uliczek są sciśle dedykowane pod sytyację, miejsce zabudowy, rodzaj słupka i strony otwierania. Standardowo furtki wejściowe otwierają sie do wewnątrz posesji wtedy elektro zaczep w kasecie spełnia swoje zadanie. Natomiast większość furtek z boksu śmetnikowego otwiera się na zewnatrz posesji. Nie wyklucza to jednak odwrotnych zastosowań niż standardowe. Kasety opracowane w systemie zwarto modułowym, estetyczna a zarazem solidna konstrukcja i wykonanie w celu spełniania swojej roli przez dziesięcilecicia co tu więcej mówić ?

Nowoczesna kaseta zamykania do furtki

Kaseta z elektro zamkiem na słupki murowane Prawa

- konstrukcja modułowa, kaseta zamykania do furtki z elektrozamkiem do domofonu na słupki murowane z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze grafit struktura, kaseta do furtki bramki - Prawej - W zastawie z furtką dwa komplety klamka i gałka gałka do zastosowania w dowolnej dowolności jak wygodnie. Klasa premium, wygodne szerokie podłużne otwory na przewody zasilające i sterownicze.

kod: Kaseta Prawa 30 Elektro Mur --- Cena zestawu 159,00 zł PLN

Nowoczesna kaseta zamykania do furtki lewa

Kaseta z elektro zamkiem na słupki murowane Lewa

- kaseta zamykania do furtki bramki - Lewej -z elektrozamkiem do domofonu na słupki murowane z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze ogrodzenia,. W zastawie z furtką dwa komplety klamka i gałka gałka do zastosowania w dowolnej konfiguracji. Wygodnie podprowadzasz okablowanie zasilające przez przygotowane szerokie podłużne otwory, gdzie nie masz wtedy problemu z dopasowaniem wyprowadzonych wcześniej przewodów ze słupków murowanych.

kod: Kaseta Lewa 30 Elektro Mur --- Cena zestawu 159,00 zł PLN

Nowoczesna kaseta zamykania do furtki na słupek stalowych

Kaseta z elektro zamkiem na słupki stalowe Prawa

- kaseta zamykania do furtki z elektrozamkiem do domofonu na słupki stalowe z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze grafit, kaseta do furtki bramki - Prawej -W zastawie z furtką dwa komplety klamka i gałka gałka do zastosowania w dowolnej konfiguracji jak wygodnie. Akcesoria motażowe do słupków stalowych.

kod: Kaseta Lewa 30 Elektro Stal --- Cena zestawu 159,00 zł PLN

Nowoczesna kaseta zamykania do furtki na słupek stalowy lewa

Kaseta z elektro zamkiem na słupki stalowe Lewa

- kaseta zamykania konstrykcja zwarta modułowa do furtki bramki - Lewej - z elektrozamkiem do domofonu na słupki stalowe z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze grafit, W zastawie z furtką dwa komplety klamka i gałka gałka do zastosowania w dowolnym układzie i zestawieniu.

kod: Kaseta Lewa 30 Elektro Stal --- Cena zestawu 159,00 zł PLN

Nowoczesna kaseta zamykania do furtki śmietnika

Kaseta uniwersalna śmietnik na słupki murowane

- kaseta zamykania do furtki uniwersalna lewo - prawa na słupki murowane z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze furtki. Umożliwia otwieranie do wewnątrz za równo na zewnątrz posesji. Typowe zastosowanie przy furtkach od boksu śmietnika. W zastawie z furtką w standardzie komplet klamka klamka.

kod: Kaseta śmietnik 30 Mur --- Cena zestawu 73,00 zł PLN

Nowoczesna kaseta zamykania do furtki śmietnika na słupek stalowy

Kaseta uniwersalna śmietnik na słupki stalowe

- kaseta zamykania do furtki uniwersalna prawo lewa na słupki stalowe z kompletem śrub zaślepek nakrętek w kolorze ogrodzenia. Umożliwia otwieranie na zewnątrz posesji i do wewnątrz. Typowe zastosowanie przy furtkach dla kącika ze śmietnikiem. W zastawie z furtką w standardzie typowym komplet zamek klamka i klamka.

kod: Kaseta śmietnik 30 Stal --- Cena zestawu 73,00 zł PLN

Nowoczesny rygiel ręcznego zamykania bramy pionowy stalowy

Rygiel ręczne zamknięcie pionowe bramy

- Rygiel , pionowe ręczne zamknięcie bramy dwuskrzydłowej typu zasuwa w przypadku kiedy nie jest zastosowana automatyka bramy. W opcji uchwyty dodatkowa dla zastosowania kłódki. W standardzie 2 sztuki rygla, cały kompletny zestaw akcesoriów montażowych.

kod: Rygiel --- Cena zestawu 62,00 zł PLN

stojak pod centralkę automatyki bramowej bram skrzydłowych uchylnych

Stojak centralki do napędu automatyki bramowej dwuskrzydłowej rozwiernej

- Konstrukcja stojaka pod centralkę automatyki bramowej bram skrzydłowych uchylnych, wykonana z ceowników które swobodnie umożliwiają prowadzenie przewodów okablowania siłowników, wygoda i sprawna robota, do zabetonowania w gruncie w pobliżu bramy. W opcji na zamówienie stojak ze stopkami do przykręcenia na murku czy betonie.

kod: Stojak centralki --- Cena zestawu 154,00 zł PLN

antaba pochwyt furtki pojedyńczy

Antaba pochwyt pojedyńczy do furtki

- antaba pojedyńcza zazwyczaj montowana od frontu furtki bramki, wysokość 100 cm.Zastosowanie w systemie Galaxy pod zamówienie, nie występuje w standardzie.kod: Antaba 1 --- Cena zestawu 184,00 zł PLN

antaba pochwyt furtki podwójny

Antaba pochwyt podwójny do furtki

- antaba podwójna montowana od frontu i od posesji furtki bramki, wysokość 100 cm. Zastosowanie jak powyżej tylko w systemie Galaxy pod zamówienie, nie występuje w standardzie.kod: Antaba 2 --- Cena zestawu 369,00 zł PLN

uniwersalna podstawka pod siłownik napęd bramy

Podstawa siłownika Rox 70mm lub 90mm

-podstawa automatyki bramy przesuwnej Rox o wysokości 70mm lub 90mm, uniwersalna podstawka pod siłownik napęd bramy, umożliwia lepsze swobodne dopasowanie i regulację wysokości, swobodne podprowadzenie przewodów sterowniczych i zasilania. Mała rzecz ale bardzo się sprawdza i doceniana przez montażystów bo ułatwia wszelkie regulacje podczas ustawiania napędu bramy.

kod: Podstawa Rox 70 --- Cena zestawu 88,00 zł PLN

kod: Podstawa Rox 90 --- Cena zestawu 88,00 zł PLN

uniwersalna podstawka pod wózek bramy przesuwnej

Podstawa regulowana wózka LWS 111 bramy przesuwnej

- podstawa kontrująca i stabilizująca pod wózki LWS 111 w przypadku kiedy fundament bramy przesuwnej jest znacznie poniżej poziomu zero. Niezbędna w takiej sytuacji dla uyskania sztywności i stabiilizacji wózka typu LWS, dzięki grubości podstawy 10mm.

kod: Podstawa LWS 111 --- Cena zestawu 132,00 zł PLN