Ogrodzenia i bramy z paneli stalowych

Ogrodzenie model Gobe 369
Nowoczesne ogrodzenia metalowe

Niewątpliwie strategicznym założeniem projektowym Gobe Design Studio było stworzenie serii projektów ogrodzenia o ponadczasowym charakterze. Z założenia nie budujemy ogrodzenia na kilka miesięcy czy lat, że jak się znudzi to się wymieni na nowe bo niby nie modne. Przesłanki ekonomiczno praktyczne zdecydowanie bezwzględnie wskazują, że w bramy, ogrodzenia, balustrady, inwestujemy z myślą o użytkowaniu przez kilkanaście z akcentem że kilkadziesiąt lat, i da radę. Potwierdza to jedyne słuszne założenie konceptu Gobe Design Studio projekując wzory zdobnicze dla ogrodzeń balustrad.

Efektem tej pracy powstała uznana wyjątkowa seria Galxy, a z biegiem czasu jej pochodne. Oceńcie sami

Nowoczesne ogrodzenie model Gobe 369
Punkt widzenia - studium przypadków Model 369 - więcej >>

Wzory chronione prawem autorskim

- Ogrodzenia w klasie premium

- Solidne zabezpieczenie antykorozyjne

- Ogrodzenia produkowane pod wymiar

- Rozwiązania dla każdej sytuacji

- W opcji montaż automatyka

- Dostawy cały kraj Euuropa USA

Wszystkie ogrodzenia produkujemy pod wymiar indywidualnej sytuacji i klienta. Bramy i przęsła oferujemy w kilkunastu wysokościach do najpopularniejszych na rynku murowanych ogrodzeń z bloczków modułowych gładkich, łupanych i nie tylko, przedział przygotowany w stopniowaniu co 5 centymetrów na wysokości. Również kompleksowe zestawienia ogrodzenia na słupkach stalowych, szerokości zawsze dobieramy do prawie wszystkich sytuacji.

Oryginalne ogrodzenia metalowe na bloczki betonowe

Nowoczesne ogrodzenie model Gobe 374
Punkt widzenia - studium przypadków Model 374 - więcej >>

Seria Galaxy charakteryzuje się poziomym zastosowaniem paneli z profili zamkniętych o szerokości od 60 mm do 80 mm. W tej grupie modeli między poziomymi panelami zaprojektowany jest akcent, w jednych bardzo wyrazisty silnie podkreślający charakter, w jednych nutka delikatnego posmaku ładne ale nie krzykliwe. Pozostałe to kompozycja subtelności łamana i mieszana z premedytacją z prostymi formami. Zapotrzebowanie na tą klasę Premium Design generowało przede wszystkim potrzebę wzornictwa które zapewni jednocześnie jak to na premium przystało estetykę gustowny styl i trwałość na kilkadziesiąt lat.

Projektujemy indywidualne ogrodzenia - wspieramy projekt i koncepcje

Nowoczesne ogrodzenie model Gobe 375
Punkt widzenia - studium przypadków Model 375 - więcej >>

Jeżeli decydujecie się na taki standard premium Gobe Design Studio, to za tym z automatu wzór model musi być na tyle dla nas - was atrakcyjny, spełniający nasze wasze oczekiwania bo przecież będziecie spoglądać nań co dzień i to kilka razy. Na pierwszy rzut oka kierujemy się gustem, na temat gustu się nie dyskutuje ale gdzieś w głębokich przemyśleniach jest potrzeba żeby banalna brama czy ogrodzenie było ekstra, miłe dla oka i komfortu własnego samo poczucia. Wzory nie są przypadkowe czy wylosowane, ponad trzydzieści lat doświadczenia w projektowaniu form użytkowych ma znaczenie.

Ogarniamy Kraj Europe i USA, operujemy zdalnie globalnie i lokalnie

Nowoczesne ogrodzenie model Gobe 375
Punkt widzenia - studium przypadków Model 379 - więcej >>

Galaxy i pozostałe serie stylistyki w klasie premium to frontalne ogrodzenia i bramy, konstrukcje masywniejsze przeznaczone do wypełnienia zarówno ogrodzeń murowanych budowanych z dowolnych materiałów, oraz z przeznaczeniem do zabudowy całkowicie opartej na słupkach stalowych. Popularnym rozwiązaniem jest ogrodzenie na słupkach stalowych, pod panelami przęsłami ogrodzenia wykorzystuje się obrzeża do kostki brukowej jako wypełnienie wpuszczone w grunt. Zbliżonym praktyczniejszym rozwiązaniem jest podwójny bieg takich obrzeży po obu stronach ogrodzenia, panele są po środku a po między wysypane ozdobne kruszywo. Największa zaleta takiego rozwiązania to że umożliwia swobodne koszenie trawnika kosiarką na kołach, nie trzeba używać podkaszarki bezpośrednio w linii ogrodzenia co jest pracochłonne i nie zawsze skuteczne przy pielęgnacji trawnika.

Katalog ogrodzenia kolejne Serie EQu Extrim Mix Horizontal Ultra

 ogrodzenie metalowe na słupkach stalowych
Szeroka ofrta na ogrodzenia płoty metalowe - więcej >>

Kilka słów o montażu, opracowane praktycznie do niemal każdej sposobności, wszystkie akcesoria poczynając od uchytów przęseł paneli ogrodzeniowych, kaset z elektro zamkiem furtki, zawiasów regulowanych, uchwytów podstaw pod automatykę bramową. Technologia przygotowana żeby usprawnić wygodę montażu, zapewnić znikome zapotrzebowanie na roboczo godziny, za równo dla ekip monterskich jak i wspierając samodzielny montaż. Z zamówieniem dostarczamy dokumentacje z przygotowanego asortymentu ogrodzenia która dedykowana jest montażystom i nie tylko, zwymiarowanie i szczegóły konstrukcyjne. Stosujemy przy furtkach bramkach system jednego kluczyka, sama wygoda gdy jest kilka furtek nie nosimy kilku kluczy.

Estetyczny sprawny kompleksowy system montażowy ogrodzień na stal i mur

Nowoczesne ogrodzenie Nowoczesne ogrodzenie

Odpowiednio do rodzaju słupków ogrodzeniowych mamy odpowiednie mocowania uchwyty, montaż odbywa się sprawnie i estetycznie po wymurowaniu zbudowaniu ogrodzenia, nic w trakcie murowania sie nie wypuszcza na słupkach. W skrócie i to co trzeba, solidne ogrodzenia płoty bramy, generalnie nowatorska sprawna skuteczna kompleksowa technologia wypracowana przez wile lat, efekty na załączonych obrazach.

Wsparcie projektowe koncepcyjne inne

Nowoczesne ogrodzenie Nowoczesne ogrodzenie

Doradzamy w przygotowaniu założenia projektowego, co i jak przygotować, porady od serca by nie błądzić pod górkę. Wyobraźnia bez ograniczeń, pracujemy nad tym, dzwoń pisz pytaj jak potrzebne wsparcie techniczne koncepcyjne czy tam inne. Na temat gustu się nie dyskutuje ale za to kwestie techniczne montażowe warto przedyskutować, zapewnimy Ci optymalne rozwiązania. W podstronach prezentujemy przykładowe projekty z realizacji i wsparcia projektowego, różne sytuacje i przypadki, klikaj do woli gdzie trzeba.

Inne przydatne info dla planowania ogrodzenia

Nowoczesne ogrodzenie Nowoczesne ogrodzenie

Warto zawsze podpytać przed planowaniem ogrodzenia, wtedy jest możliwość optymalizacji pod niemal każdym względem, nie co dzień buduje się ogrodzenia więc warto poradzić się zawodowców, porady zawsze gratis a zdrowe rozwiązania bezcenne. Na temat samych bram polecamy przenieść się na Bramy tam więcej o zawiasach, automatyce bramowej i inne ciekawe aspekty. Słupki na ogrodzenie, wiadomo dla bramy są odpowiednie, dla paneli ogrodzeniowych dość dowolna wersja przekroju profila, od 60x40 mm do 100x100 mm, inne na zpytanie. Słupki ogrodzeniowe betonowe występują w wielu formach, dostępnych jest dużo systemów modułowych poczynając od bloczków łupanych, gładkich, imitujących cegłę klinkierową, beton architektoniczny i pozostałe cuda.

Nowoczesne ogrodzenie Nowoczesne ogrodzenie

W zależności od wysokości ogrodzenia dobieramy stosowną długość dla stabilnego zabetonowania. System przemyślanego praktycznego montowania paneli ogrodzenia pozwala na zastosowanie dla prostego poziomego biegu ogrodzenia, oraz w przypadku upadu terenu. Uchwyty do przęseł ogrodzenia są mobilne, pozwalają nam ogarnąć każde dowolne stopnowanie przęseł w trakcie montażu, jednym słowem uniwersana wygoda, no były dwa słowa. Również jakież impowizowane większe czy mniejsze zakręty lub wnęki. Wnęki śmietnikowe, przypadki realizowane mogą być naj częściej z bramką furtką na zewnątrz posesj, druga od wewnątrz ogrodzenia. Kolejna wersja przewiduje tylko zagrodę box zasłaniający pojemniki, wytransportowanie na zewnątrz odbywa się przez furtkę wejściową lub bramę. Jak chcesz coś dopytać śmiało prosimy o kontakt, klikaj i myszkuj po stronce, a jak szybki kontakt to dzwoń. Szybki Kontakt

Zapoznaj się poradnikami, realizacjami które mogą wesprzeć przy planowaniu ogrodzenia i poszukiwaniu inspiracji.