logo firmy Gobe na tle ogrodzenia galaxy 369

Ogrodzenia Nowoczesne panelowe metalowe seria Galaxy Premium

Oryginalne ogrodzenia nowoczesne z paneli stalowych

Zjawiskowe wzory i skuteczna technologia antykorozyjna, wysokie parametry użytkowania, bo to jest właśnie to czego szukasz i w końcu trafiła(e)ś.

W skrócie i to co trzeba, solidne ogrodzenia płoty bramy, generalnie nowatorska sprawna skuteczna kompleksowa technologia wypracowana przez naście lat, dzieści lat projektowania też ma znaczenie, efekty na załączonych obrazkach. Operujemy zdalnie i miejscowo, oszczędzamy Twój czas i Twoje fundusze, zapytania wątpliwości to kontaktuj. Ogrodzenia betonowe z bloczków gładkich łupanych i innych wypełniają nasze panele przęsła furtki i bramy, efekt opadającej kopary murowany.

Serio serio, oglądzasz, zainspirujesz, wybierasz zamawiasz i masz, latami cieszysz, nie żałujesz

nowoczesne ogrodzenia metalowe na murku po uskoku

Panel przęsła ogrodzenia z profili poziomo i środkiem ukośny motyw
369 - Ogrodzenia Parametry Przykłady Przypadki i nie tylko

Oferta Ogrodzenia panelowe przęsła metalowe Galaxy

Przedstawiamy ofertę w formie mobilnego katalogu z przykładowym zastosowaniem serii Galaxy w klasie premium standard i ekonomik. Bramy i przęsła przygotowaliśmy w kilkunastu standardowych wysokościach do najpopularniejszych na rynku murowanych ogrodzeń z bloczków modułowych i nie tylko, przedział przygotowany w różnicach co 5 centymetrów. Również kompleksowe zestawienia ogrodzenia na słupkach stalowych, szerokości dobieramy w standardzie i indywidualnie do prawie wszystkich sytuacji.

betonowe ogrodzenia wypełnione wypasionym przęsłem metalowym
panel ogrodzeniowy mocno nowoczesny model 375
375 - Ogrodzenia Parametry Przykłady Przypadki i nie tylko

Oglądaj przebieraj wybieraj ogrodzenia bramy furtki

Wyobraźnia bez ograniczeń, pracujemy nad tym abyś wybrał te które dla Ciebie będzie odpowiednie, klikaj inspiruj do woli, dzwoń pisz pytaj jak potrzebne wsparcie techniczne koncepcyjne organizacyjnie podejściowe zdroworozsądkowe czy tam inne. Na temat gustu się nie dyskutuje ale za to kwestie technologiczne techniczne montażowe i inne warto przedyskutować, zapewnimy Ci optymalne rozwiązania i komfortowe użytkowanie przez lata.

nowoczesne ogrodzenie metalowe na słupkach stalowych 374
Ogrodzenie panelowe grafika przęsła model 374
374 - parametry ogrodzenia

Wsparcie wszelakie projektowe koncepcyjne doradzanie

Podpowiedzi w przygotowaniu założenia projektowego i porady rozsądnego ogarniania okoliczności w działaniach z ogrodzeniem, co i jak przygotować, porady od serca by nie błądzić pod górkę, klikaj przykłady filmy i co tam jeszcze potrzebne, jak nie wystarczy to tel. do ręki i nie wahaj się go użyć a napisać też wolno.

nowoczesne ogrodzenia metalowe na słupkach stalowych 371
przęsło panelowe metalowe z ukośnym motywem
371 - Ogrodzenia Parametry Przykłady Przypadki i nie tylko

Inne przydatne info

W podstronach prezentujemy przykładowe projekty z realizacji i wsparcia projektowego, różne sytuacje i przypadki, klikaj na szkice do woli gdzie trzeba.

nowoczesne ogrodzenia metalowe na słupkach stalowych 373
Ogrodzenie grafika odjechanego przęsła model 373
373 - Ogrodzenia Parametry Przykłady Przypadki i nie tylko
Ogrodzenie grafika przęsła model 380
380 - Ogrodzenia Galaxy
brama ażurowa z bramką wysoka na słupkach stalowych
376 - Ogrodzenia Galaxy
Horyzontalne ogrodzenie przęsła model 175
175 - Ogrodzenia Galaxy
Brama skrzydłowa poziome profile model 379
379 - Ogrodzenia Galaxy

Płoty metalowe ocynkowane malowane proszkowo

Szeroka oferta zjawiskowych modeli

Gobe to nowoczesne autorskie wzornictwo, wszystkie produkowane ogrodzenia bramy systemy panelowe wykonujemy klasie premium, przeznaczenie komfortowego użytku przez kilkadziesiąt lat. Ogrodzenia w systemie ekonomicznych o więkrzym prześwicia a zarazem lżejszym gabarycie klikaj EQU System seria EQU.

Ogrodzenia panelowe czy panele ogrodzeniowe

Seria Galaxy charakteryzuje się poziomym zastosowaniem paneli z profili zamkniętych o szerokości od 60 mm do 100 mm. W tej grupie modeli między poziomymi panelami zaprojektowany jest akcent, w jednych bardzo wyrazisty silnie podkreślający charakter Cyber Design Stylu, w jednych nutka delikatnego posmaku ładne ale nie krzykliwe. Pozostałe to kompozycja subtelności łamana i mieszana z premedytacją z prostymi formami. Zapotrzebowanie na tą klasę generowało przede wszystkim potrzebę wzornictwa które zapewni jednocześnie jak to na premium przystało estetykę i trwałość na kilkadziesiąt lat. Jeżeli decydujecie się na taki standard, to za tym z automatu wzór model musi być na tyle dla nas - was atrakcyjny, spełniający nasze wasze oczekiwania bo przecież będziecie spoglądać nań co dzień i to kilka razy. Czyż nie jest to ważny powód argument? Jest, oczywiście, na pierwszy rzut oka kierujemy się gustem, na temat gustu się nie dyskutuje ale gdzieś w głębokich przemyśleniach jest potrzeba żeby banalna brama czy ogrodzenie było ekstra, miłe dla oka i komfortu własnego samo poczucia. Wzory nie są przypadkowe czy wylosowane, trzydzieści lat doświadczenia w projektowaniu form użytkowych ma znaczenie.

Galaxy w klasie premium to frontalne ogrodzenia i bramy, konstrukcje masywniejsze przeznaczone do wypełnienia zarówno ogrodzeń murowanych budowanych z dowolnych materiałów, oraz z przeznaczeniem do zabudowy całkowicie opartej na słupkach stalowych. Wersja ultra to bardziej forma uniwersalna na front i obrzeża posesji, bardziej ekonomiczna co przy znaczących powierzchniach ma znaczenie. Ogrodzenia mają takie same zabezpieczenie antykorozyjne ale wykonane z drobniejszych profili zachowując wzory jak w klasie premium. Zdarza się montaż Galaxy na frontowym ogrodzeniu a Ultra na pozostałych bokach posesji. Popularnym rozwiązaniem jest ogrodzenie na słupkach stalowych, pod panelami przęsłami ogrodzenia wykorzystuje się obrzeża do kostki brukowej jako wypełnienie wpuszczone w grunt. Zbliżonym praktyczniejszym rozwiązaniem jest podwójny bieg takich obrzeży po obu stronach ogrodzenia, panele są po środku a po między wysypane ozdobne kruszywo. Największa zaleta takiego rozwiązania to że umożliwia swobodne koszenie trawnika kosiarką na kołach, nie trzeba używać podkaszarki bezpośrednio w linii ogrodzenia co jest pracochłonne i nie zawsze skuteczne przy pielęgnacji trawnika.

Kilka słów o montażu, opracowane praktycznie do niemal każdej sposobności, wszystkie akcesoria poczynając od uchytów przęseł paneli ogrodzeniowych, kaset z elektro zamkiem furtki, zawiasów regulowanych, uchwytów podstaw pod automatykę bramową. Technologia przygotowana żeby usprawnić wygodę montażu, zapewnić znikome zapotrzebowanie na roboczo godziny, za równo dla ekip monterskich jak i wspierając samodzielny montaż. Z zamówieniem dostarczamy dokumentacje z przygotowanego asortymentu ogrodzenia która dedykowana jest montażystom i nie tylko, zwymiarowanie i szczegóły konstrukcyjne.

Stosujemy przy furtkach bramkach system jednego kluczyka, sama wygoda gdy jest kilka furtek nie nosimy kilku kluczy. Warto zawsze podpytać przed planowaniem ogrodzenia, wtedy jest możliwość optymalizacji pod niemal każdym względem, nie co dzień buduje się ogrodzenia więc warto poradzić się zawodowców, porady zawsze gratis a zdrowe rozwiązania bezcenne. Na temat samych bram polecamy przenieść się na Bramy tam więcej o zawiasach, automatyce bramowej i inne ciekawe aspekty. Słupki na ogrodzenie, wiadomo dla bramy są odpowiednie, dla paneli ogrodzeniowych dość dowolna wersja przekroju profila, od 60x40 mm, 80x80 mm do 100x100 mm, inne na zpytanie. Słupki ogrodzeniowe betonowe występują w wielu formach, dostępnych jest dużo systemów modułowych poczynając od bloczków łupanych, gładkich, imitujących cegłę klinkierową, beton architektoniczny i pozostałe cuda. Odpowiednio do rodzaju słupków ogrodzeniowych mamy odpowiednie mocowania uchwyty, montaż odbywa się sprawnie i estetycznie po wymurowaniu zbudowaniu ogrodzenia, nic w trakcie murowania sie nie wypuszcza na słupkach. W zależności od wysokości ogrodzenia dobieramy stosowną długość dla stabilnego zabetonowania. System przemyślanego praktycznego montowania paneli ogrodzenia pozwala na zastosowanie dla prostego poziomego biegu ogrodzenia, oraz w przypadku upadu terenu. Uchwyty do przęseł ogrodzenia są mobilne, pozwalają nam ogarnąć każde dowolne stopnowanie przęseł w trakcie montażu, jednym słowem uniwersana wygoda, no były dwa słowa. Również jakież impowizowane większe czy mniejsze zakręty lub wnęki. Wnęki śmietnikowe, przypadki realizowane mogą być naj częściej z bramką furtką na zewnątrz posesj, druga od wewnątrz ogrodzenia. Kolejna wersja przewiduje tylko zagrodę box zasłaniający pojemniki, wytransportowanie na zewnątrz odbywa się przez furtkę wejściową lub bramę. Jak coś dopytać śmiało prosimy o kontakt, klikaj i myszkuj po stronce, a jak szybki kontakt to dzwoń. Szybki Kontakt